انا لله و انا الیه راجعون | شهادت ریاست محترم جمهور و تیم همراهی ایشان را به مردم شریف ایران تسلیت عرض میکنیم

اینجانب
قلب کسب‌و‌کار شماست

سوالات متداول

.در همه حال پاسخگوی سوالات شما هستیم
ویدئوهای آموزشی
این قسمت نیازمند ورود شماست، برای دیدن لینک ویدئوها لطفا وارد شوید...
وب سایت اینجانب چه هدفی را دنبال می‌کند؟

وب سایت اینجانب با هدف ارائه بستر گفتگوی آنلاین بر پایه گردآوری، همراهی و پشتیبانی سریع مشتریان و بازدیدکنندگان وب سایت شما طراحی و توسعه داده شده است. هدف ما ارائه یک بستر امن، سریع و ارزش آفرین برای همه انسان‌هاست.
طریقه ثبت نام در وب سایت اینجانب چگونه است؟

برای ثبت نام در اینجانب می‌بایست یک ایمیل فعال (ترجیحا حساب جیمیل) و یک شماره همراه فعال (ترجیحا همراه اول) داشته باشید. در هنگام ثبت نام، نام و نام خانوادگی خود را به فارسی و گذرواژه‌ای امن ( حداقل ۱۰ رقم به صورت ترکیب حروف و اعداد لاتین) را وارد کنید. همچنین از منوی کشویی جنسیت خود را مشخص کرده و با زدن تیک قبولی قوانین کلید ثبت نام را فشار دهید. قبل از زدن کلید (ثبت نام) عبارت امنیتی را هم وارد نمایید.
طریقه پاسخ گویی به کد امنیتی چگونه است؟

جهت پاسخگویی به کد امنیتی تنها لازم است که بر روی مقادیر داخل کادر محاسبه عددی نمایید.
آیا صاحبان، مدیران و بنیانگذاران وب سایت‌ها قابلیت عضو شدن و استفاده از خدمات شتاب‌دهنده را دارند؟

به غیر از وب سایت‌های ممنوعه‌ای که در صفحه قوانین ذکر شده‌اند مابقی وب سایت‌ها امکان استفاده از خدمات ما را دارا می‌باشند.
طریقه نصب شتاب‌دهنده اینجانب بر روی وبسایتم به چه صورت است؟

بعد از ثبت نام و انتخاب یکی از پلان‌های شتاب‌دهنده نوبت به ورود نام و آدرس وبسایت شما در بخش تنظیمات شتاب‌دهنده می‌رسد. در این‌جا شما می‌بایست منتظر تایید وبسایت خود از سمت کارشناس باشید، که این مرحله در زمانی کوتاه انجام خواهد شد. بعد از تایید می‌توانید با مراجعه به همان بخش تنظیمات و زدن آیکون کپی، کد مربوطه را در پایین‌ترین بخش تگ <head> وبسایت خود قرار دهید. همچنین جهت ارتباط از طریق شبکه آروان کد EPI را کپی نموده و در پنل آروان بخش شناسه گفتگوی اینجانب وارد نمایید.
شتاب‌دهنده وبسایت اینجانب چگونه کار می‌کند؟

این شتاب‌دهنده از روش‌های پیشرفته‌ای جهت ارتباط شما با مشتریان خود بهره می‌برد. تنها کافیست بعد از پرداخت هزینه یکی از پلان‌های انتخابی خود، کد اختصاصی خود را در وبسایت خود قرار داده و در پنل کاربری وبسایت اینجانب با مشتریان و بازدید کنندگان وبسایت خود در ارتباط باشید.
آیا اجرای ابزارک اینجانب در زمان بارگذاری وبسایتم نقشی دارد؟

به هیچ عنوان؛ شتابدهنده اینجانب از تکنولوژی async (اِی سینک) جهت ارتباط استفاده می‌کند و زمانی را متوجه وبسایت شما نخواهد کرد.
هر کاربر به چه تعداد شتاب‌دهنده می‌تواند متصل شود؟

هریک از کاربران می‌توانند به حداکثر دو شتاب‌دهنده متصل شوند. همچنین آنان می‌توانند در بخش تنظیمات پروفایل این امکان را غیر فعال نمایند.
طریقه حذف عبارت نیرو گرفته از اینجانب در ابزارک چگونه است؟

این امکان به صورت مستقیم برای کاربران فراهم نشده است. کاربرانی که پلان‌های پارمیدا، یسنا و دیبا را انتخاب نموده‌اند به طور اتوماتیک این عبارت در ابزارک آن‌ها حذف شده است.
آیا در زمان انقضاء هریک از پلان‌های شتاب‌دهنده دسترسی قطع می‌شود؟

شما می‌توانید در بخش شتاب‌دهنده قسمت تنظیمات ردیف «ثبت پلان رزرو» پلان بعدی خود را تنظیم نمایید. این کار به شما کمک خواهد کرد تا از متوقف شدن شتاب‌دهنده خود جلوگیری نمایید. همچنین در نظر داشته باشید میزان مبلغ پلان رزروی که انتخاب نموده‌اید را در کیف پول خود شارژ نمایید.
در صورت اتمام گفتگوهای پنل چگونه اقدام کنیم؟

شما می‌توانید در بخش شتاب‌دهنده قسمت تنظیمات ردیف «خرید اتوماتیک گفتگو» میزان شارژ خودکار گفتگو را تنظیم نمایید. این کار به شما کمک خواهد کرد تا از متوقف شدن شتاب‌دهنده خود جلوگیری نمایید. همچنین در نظر داشته باشید میزان مبلغ گفتگوها که در کادر برایتان نمایش داده خواهد شد را در کیف پول خود شارژ نمایید.
آیا عضویت در وب سایت اینجانب هزینه‌ای هم دارد؟

برخی از خدمات ما از جمله پیامرسان و جستجوی افراد به صورت رایگان و خدماتی مثل شتابدهنده و عضویت ویژه دارای هزینه‌ای مجزا می‌باشند.
آیا هر کاربر در سایت اینجانب صفحه معرفی دارد؟

خیر، کاربرانی که عضویت ویژه هستند می‌توانند صفحه معرفی داشته باشند.
چگونه خودمان را به طرف مقابل معرفی کنیم ؟

شما ابتدا لازم است که حساب خود را ویژه نمایید به این صورت که بعد از ثبت نام به منوی «معرفی اینجانب» رفته و مراحل را انجام دهید. بعد از این کار می‌توانید لینک صفحه اختصاصی خود را در هر جایی از اینترنت و شبکه‌های اجتماعی بگذارید.
در صفحه معرفی کاربران چگونه با آن‌ها گفتگو کنیم؟

برای ارتباط با فرد مورد نظر بعد از معرفی می‌بایست بعد از انتخاب وی و فشردن کلید شروع گفتگو منتظر انتقال به پیامرسان باشید.
آیا می‌توان شماره تلفن و یا ایمیل خود را در صفحه معرفی اینجانب نوشت؟

خیر، راه ارتباطی هر کاربر تنها از طریق سایت اینجانب می‌باشد و عدم رعایت این امر منجر به قفل شدن حساب کاربری می‌شود.
نحوه دریافت‌ها و پرداخت‌ها چگونه است؟

لازمه دریافت هرگونه وجهی از ما این است که قرارداد همکاری شما با اینجانب تکمیل شده و تایید شده باشد. کلیه پرداخت‌ها به صورت اینترنتی و آنلاین به وسیله یک کارت عابربانک و رمز دوم قابل انجام هست. همچنین کلیه دریافت‌ها و پرداخت‌ها در کیف پول شما ضبط می‌گردد.
طریقه انجام قرارداد با اینجانب و تایید آن چگونه است؟

در قسمت تراکنش‌های مالی به بخش تایید قرارداد وارد شوید و اطلاعات خواسته شده را طبق دستورالعمل وارد نمایید و منتظر تایید کارشناس باشید.
جواب سوال خود را نیافته‌اید؟
این بخش با همراهی شما کامل‌تر می‌شود ...
Copyright © 2016 - 2024 enjaneb.com | All rights reserved.
Made in Iran