!لطفا موارد خواسته شده را به دقت بررسی کنید
!لطفا موارد خواسته شده را به دقت بررسی کنید
!لطفا موارد خواسته شده را به دقت بررسی کنید
!ایمیل کاربری تا مدتی قفل می شود
.زبان خود را به فارسی تغییر دهید و این مورد را به دقت پر کنید
لطفا ابتدا وارد سایت شوید و اقدام به دیدن نمایید.سپاسگذاریم
خوش آمدید | بهینه سازی شده با مرورگر فایرفاکس
قوانین و شرایط همکاری با ما
.ما برای راحتی و آرامش شما تلاش می‌کنیم
کاربران عزیز و گرامی سلام
به اینجانب (اولین و تنها سرویس پیامرسان به شیوه نوین در ایران) خوش آمدید. اینجانبEnjaneb با هدف تسهیل در امر یافتن افراد متخصص و کاردان و همچنین فراهم آوردن بستری برای اینکه هرفرد بتواند خود و حرفه کاری‌اش را به همه معرفی کند در قالب یک پیامرسان ایجاد شده است..

این متن توافقنامه‌ای است که بین ما و شما بسته می‌شود و شما با عضویت در Enjaneb رضایت کامل خود را از تمامی بندهای این توافق اعلام کرده و از تاریخ عضویت، شما ملزم به رعایت و قبولی این توافق می‌باشید. همچنین در صورتی که جزئی از این توافق طبق صلاح‌دید تغییر یا ویرایش شد شما همچنان ملزم به رعایت و قبولی آن می‌باشید. البته پیشنهاد ما بر این است که در زمان‌های معینی قوانین را بازبینی نموده تا دچار مشکلی نشوید.
مقدمه
شما در هر جایی که می‌باشید و به هر صورتی که با Enjaneb در ارتباط هستید (خواه از طریق وب سایت یا اپلیکیشن) و از خدمات ما بهره می‌برید ملزم به رعایت قوانین ما می‌باشید.

کسانی که عضو Enjaneb هستند استخدام ما نمی‌باشند و قرارداد همکاری تنها جنبه همکاری دوجانبه‌ای است که طرفین را مجاب و ملزم به رعایت و پذیرش بندهای آن می‌کند و هرگونه قانون شکنی از جانب اعضا قابل پیگیری از مراجع قانونی را داراست.

وب‌گاه Enjaneb کلیه فعالیت‌های خود را مبتنی بر ارائه یک بستر اجتماعی در قالب پیامرسان می‌داند که افراد با حرفه مشخص بتوانند خود را به جامعه و ملت شریف ایران معرفی نمایند و اعضای این وب‌گاه هم می‌توانند مشکلات دیگر اعضاء را چاره‌جویی نمایند.

تنها افراد حقیقی قابلیت عضویت در وب‌گاه ما را دارا می‌باشند و افراد حقوقی به هیچ عنوان نمیتوانند از عضویت ما بهره‌‌مند گردند. البته نماینده یک فرد حقوقی میتواند از خدمات و عضویت عادی ما بهره‌مند گردد.

عضویت و استفاده از خدمات Enjaneb ملزم به شرایط سنی لازم می‌باشد. شما برای عضویت باید حداقل ۱۸ سال تمام داشته باشید و برای اینجانبی شدن علاوه بر حداقل سن قانونی بایستی دارای حرفه‌ای باشید تا بتوانید از امکانات ما استفاده کنید. البته برای ورود به وب‌سایت می‌توانید حداقل ۱۴ سال تمام را داشته باشید تا از حداقل قوه تحلیل و انتخاب برخوردار باشید. چنانچه قوانین ما که گفته شد یا آنچه در ادامه گفته می‌شود را پذیرا نمی‌باشید امکان عضویت برایتان میسر نبوده و نباید از وب‌گاه https://www.enjaneb.com استفاده نمایید.
تعاریف
Enjaneb: نام تجاری یک بستر پیشرفته با امکانات لازم جهت معرفی ویژگی‌های شخصیتی و حرفه کاری هر فرد که در قالب یک پیامرسان ایجاد شده و در مالکیت و اختیار شرکت دوازده پنجره پارسیان آوازه می‌باشد.
پیامرسان: بستری است که هر فرد می‌تواند با دیگر اعضاء ارتباط برقرار کند. این ارتباط می‌تواند از راه شماره مخاطبین ثبت شده توسط کاربر، بخش اینجانب من کجاست یا از صفحه شخصی هر کاربر انجام پذیرد.
اینجانبی: هنگامی که هر فرد به عضویت ما درآمد می‌تواند با پرداخت هزینه و معرفی خود در بخش معرفی اینجانب خود را اینجانبی کند. اینجانبی‌ها می‌توانند با دیگر کاربران در بخش پیامرسان ارتباط برقرار نمایند.
حساب کاربری: با عضویت در وب‌سایت اینجانب Enjaneb و قبولی قوانین آن سیستم به صورت خودکار یک حساب کاربری به فرد مورد نظر اختصاص می‌دهد که در آن اطلاعات هویتی هر فرد، فعالیت‌های جستجو، تراکنش‌های مالی و... قرار دارد.
کیف پول: یک کیف مجازی در حساب کاربری هر فرد است که در آن دریافت‌ها و پرداخت‌ها به صورت اتوماتیک محاسبه می‌شود.
اینجانب من کجاست: شما برای آسان‌تر شدن یا رفع مشکلی در امور روزمره خود نیازمند فردی با حرفه مرتبط با کار خود هستید، خب همیشه پیداکردن آن فرد دغدغه دارد و یا به ساعت‌ها وقت نیاز دارید. در این بخش به آسانی کسانی که خود را در سیستم ما معرفی کرده‌اند را پیدا کرده و در پیامرسان مشکل خود را با آن‌ها رفع می‌کنید.‌‌
آدرس پروفایل: هنگامی که خواهان اینجانبی شدن هستید به شما صفحه اختصاصی تعلق می‌گیرد که آدرس آن صفحه را خودتان تایین می‌کنید این آدرس یکتاست و باید با حروف انگلیسی نوشته شود. به کل این عبارت لاتین که بعد از آدرس https://enjaneb.com/Professional/ می‌آید آدرس پروفایل گفته می‌شود.
مقررات همگانی
کلیه اصول و رویه‏‌های Enjaneb منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های Enjaneb تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

توجه داشته باشید که ۱۰۰۰۱۰۰۰۴۰۴۸ تنها شماره‌ای است که اینجانب از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌ سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش، خدمات و سرویس‌های ویژه اینجانب را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.

Enjaneb در قبال محتویات و متونی که کاربران در وبگاه Enjaneb وارد می‌نمایند هیچگونه مسئولیتی ندارد. بدیهی است در صورت مشاهده یا گذارش از سوی کاربران یا مراجع قانونی مبنی بر نامناسب بودن محتویات ارائه شده از سوی کاربر، حساب کاربری فرد مورد نظر به صورت موقت یا دائم مسدود شده و کلیه اطلاعات حساب کاربری او تا اطلاع ثانوی ضبط می‌گردد.

Enjaneb عدم هرگونه اختلال و بروز مشکلات ناشی از سرور را تضمین نمی‌نماید و کابران هم اعلام می‌دارند که در صورت بروز هرگونه مشکل در استفاده از خدمات ما، مسئولیتی متوجه Enjaneb نمی‌باشد.

تعهدات کاربر
کاربران عادی و ویژه در هنگام ثبت‌نام و استفاده از امکانات سایت Enjaneb متعهد می‌شوند که:
مطالعه قوانین: قوانین وبگاه را حداقل یک‌بار در هنگام ثبت‌نام و حداقل یک‌بار در سال مطالعه نمایند.
نام و نام‌خانوادگی: نام و نام‌خانوادگی که در شناسنامه هست را عینا وارد نمایند و از گذاشتن اسامی مستعار و مخفف جدا خودداری می‌کنند.
ایمیل: پست الکترونیکی فعال ترجیحا جیمیل Gmail وارد نمایند و این ایمیل متعلق به خود کاربر می‌باشد.
گذرواژه: گذرواژه یا همان رمز عبور را شامل حروف و اعداد لاتین با طول حداقل ده کاراکتر وارد نمایند و رمز را به صورت محرمانه حفظ نمایند.
تلفن همراه: شماره تلفن همراهی که وارد می‌نمایند متعلق و به نام خود بوده و دائم در دسترس و روشن باشد.‌
جنسیت: در هنگام ثبت‌نام جنسیت خود را همانی که هستند وارد نمایند.
بعداز ثبت‌نام: هنگامی که ثبت‌نام با موفقیت صورت گرفت به بخش تنظیمات پروفایل رفته و اطلاعات خود را تکمیل نمایند.
عکس پروفایل: در وارد کردن عکس ناحیه کاربری صادق هستند و عکس خود را وارد می‌نمایند.
معرفی: در قسمت معرفی اینجانب اطلاعاتی درست، کامل و مختصری از خود ارائه می‌نمایند و از به کار بردن اطلاعات نادرست و اشتباه یا اطلاعات هویتی اشخاص دارای هویت خودداری می‌نمایند.
سابقه کار: سابقه و سال شمسی شروع به کار خود را به درستی وارد می‌نمایند.
نوع مدرک: آخرین مدرک تحصیلی یا حرفه‌ای که در حال گذراندن برای گرفتن مدرک آن هستند را به درستی وارد می‌نمایند.
پیامرسان: در این بخش از هرگونه تهدید یا توهین به کاربران جدا خودداری می‌نمایند.
وبلاگ: در این بخش از مطرح کردن موضوعاتی غیر مرتبط خودداری کرده و از تهدید یا توهین به نویسنده یا عموم کاربران جدا خودداری می‌نمایند.
جستجوی متخصص: در بخش (اینجانب من کجاست) اطلاعات را با دقت وارد می‌نمایند و مراحل را با تدبیر و دقت کامل سپری می‌کنند.
خدمات و کارت بانکی: انجام خدمات را با در نظر گرفتن سن قانونی خود انجام می‌دهند و از اطلاعات کارت بانکی خود، جهت انجام مراحل استفاده می‌نمایند. همچنین در صورتی که از کارت اطرافیان استفاده می‌نمایند شخص صاحب کارت را مطلع می‌نمایم.
امنیت
کاربران مطلع هستند که ارسال اطلاعات شخصی، چه به صورت حضوری، تلفنی و یا از طریق اینترنت همیشه با خطر افشاء مواجه است و هیچ سیستمی دارای امنیت کامل نمی‌باشد. بنابراین Enjaneb مسئولیتی در قبال نواقص امنیت تکنولوژی نخواهد داشت. با این وجود Enjaneb تمام تلاش خود را به منظور حداقل نمودن و در صورت امکان جلوگیری حداکثری از دسترسی غیرمجاز و استفاده غیرصحیح از اطلاعات مندرج می‌نماید. در هیچ موردی چنین حمایتی کم‌تر از استانداردهای معقول مراقبت نخواهد بود. در هر صورت Enjaneb هیچگونه تعهدی در خصوص جبران خسارت فعلی یا آتی ندارد.

Enjaneb تضمینی ارائه نمی‌نماید که داده‌هایی که از این وب‌گاه دانلود می‌شود، فاقد ویروس یا داده‌های مخرب باشد. Enjaneb در رابطه با خسارت غیر مستقیم نظیر عدم النفع، از دست دادن داده، شهرت تجاری و مواردی از این قبیل مسئولیتی ندارد.
محرمانگی
اطلاعات شخصی، حساب کاربری و مالی اعضاء در سایت Enjaneb محرمانه تلقی می‌شود و جز در موارد محدود و به ندرت به حکم قانون یا دستور مقام صالح قضایی در اختیار فرد یا سازمانی قرار داده نخواهد شد. همچنین اطلاعات کاربران ما به احدی داده نخواهد شد.

مسئولیت حفظ محرمانگی اطلاعات حساب کاربری برعهده صاحب اطلاعات است. مسئولیت هرگونه اتفاقی که در نتیجه غفلت یا کوتاهی صاحب اطلاعات حادث شود صرفا متوجه وی است.

اعضاء متعهد می‌گردند اطلاعات صحیح و کامل خود را در زمان ثبت نام و همچنین زمان استفاده وارد کنند در هر صورت همه اعضاء به اطلاعات خود دسترسی دارند و می‌توانند اطلاعات ناقص یا نادرست خود را اصلاح نمایند. همچنین همه اعضاء موظفند اطلاعات ثبت‌نام را برای حفظ صحت و کامل بودن آن‌ها بروز‌رسانی نمایند و متعهد می‌گردند که از ایمیل اشتباه و شماره همراه غیر شخصی استفاده نمی‌کنند، هویت شخص یا اشخاص حقیقی دیگر را جعل نمی‌کنند یا به هر نحوی هویت اصلی خود را مخفی نمی‌کنند.
اقدامات ممنوعه
۱- تجاوز به حقوق قانونی و حریم شخصی دیگران

۲- اقدام به اعمالی که سبب خسارت به دیگران شود یا موجبات ورود ضرر به دیگران را فراهم آورد.

۳- بر هم زدن اخلاق حسنه و نظم عمومی با استفاده از اطلاعات وبگاه

۴- اقدام به اعمالی که مطابق قانون تجارت اسلامی، قانون جرائم رایانه‌ای، قانون تجارت الکترونیک و سایر قوانین موضوعه مربوطه رفتار یا عمل مجرمانه تلقی شود.

۵- هر نوع فعالیت دیگری که از نظر وب‌سایت Enjaneb یا ارگان مرتبط نامناسب پنداشته شود.

۶- استفاده از مطالب دارای کپی‌رایت بدون اجازه صاحب اثر

۷- تبلیغ کردن برای هر نوع فعالیت تجاری و یا غیر تجاری اعم از قانونی یا غیر قانونی و یا غیر منصفانه و یا هر نوع استفاده از اطلاعات این وبگاه برای نیل به این منظور

۸- تلاش برای نفوذ به وبگاه و یا تخریب اطلاعات موجود در وب‌سایت (هک کردن) و همچنین انتقال ویروس یا هرگونه نرم‌افزار دیگر با ماهیت مخرب با استفاده از ابزارهای ارتباطی ما

۹- ارائه مطالبی که تلویحا یا تصریحا شامل مفاهیمی استهزاء کننده، تحقیر کننده یا توهین آمیز نسبت به هر قوم، مذهب، ملیت یا جنسیتی باشد. این قسمت شامل تمام بخش‌های سایت اعم از وبلاگ، پیامرسان، صفحه اینجانبی و... می‌باشد.

۱۰- ارائه مطالبی به طور مستقیم یا غیر مستقیم فعالیت‎های غیر قانونی و غیر اخلاقی نظیر قمار آنلاین، پورنوگرافی، تصاویر مروج فساد و مطالب خارج از تراکت و بر خلاف عفت عمومی را ترویج نماید.

۱۱- ارائه مطالبی از قول منابع علمی، بدون اینکه از سوی منابع موثق علمی تایید شده باشد.

۱۲- ارائه مطالبی که حاوی ادعاهای غیر قابل اثبات و مطالب گمراه کننده باشد.

تمامی اعضاء بدین وسیله موافقت می‌نمایند که Enjaneb می‌تواند در صورتی که تشخیص دهد هریک از شرایط و مقررات استفاده از سایت توسط کاربر نقص شده است بدون اخطار قبلی دسترسی وی را خاتمه داده و حساب کاربری او را مسدود نموده و در هر صورت از این حیث مسئولیتی توجه Enjaneb نمی‌باشد.
شرایط پرداخت و تسویه
جهت انجام تسویه و درخواست وجه می‌بایست قرارداد همکاری شما با Enjaneb تکمیل شده و تایید شده باشد. انجام عملیات تسویه در روزهای ۱۲ هر ماه صورت می‌گیرد. اقدام برای ثبت درخواست تسویه می‌بایست تا یک روز قبل از تاریخ اعلام شده انجام شود. با توجه به اینکه اینجانب یک شخصیت حقوقی رسمی است‌، پس درخواست پرداخت زمانی انجام می‌گیرد که قرارداد همکاری تکمیل شده باشد.
استرداد وجه
هرگونه دریافت وجه از اینجانب صرفا با شارژ حساب از طریق کارت‌های اعتباری که ما در قرعه کشی‌ها به برندگان اهدا می‌کنیم انجام می‌گیرد و کاربران تا اطلاع ثانوی نمی‌توانند درآمدی مستقیم از ما داشته باشند.
حقوق مالکیت فکری
تمام محتویات وبگاه Enjaneb از قبیل متون، گرافیک، تصاویر، علائم تجاری، لوگو، صدا، تصویر، قالب سایت، اسکریپت‌هاو اسامی خدمات قابل ارائه و... متعلق به شرکت دوازده پنجره پارسیان آوازه می‌باشد و مشمول حمایت‌های مقرر در قوانین مالکیت فکری داخلی و بین‌المللی می‌باشد. همچنین هیچ یک از محتویات سایت Enjaneb قابل تولید مجدد، کپی برداری، فروش یا هر نحو سوء استفاده برای مقاصد تجاری و غیرتجاری نمی‌باشد. هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی حق پیگرد قانونی را برای شرکت دوازده پنجره پارسیان آوازه محفوظ می‌دارد.
حوادث غیر مترقبه
هیچ یک از طرفین این توافقنامه به دلیل قصور یا تاخیر در اجرای تعهداتش به دلیل حصول شرایطی که فراتر از کنترل معقول وی باشد، مسئول نخواهد بود. این موارد شامل موارد ذیل است اگرچه محدود به آن‌ها نیست: آتش سوزی، سیل، زلزله، تصادف، قطع خطوط ارتباطی اینترنت، قطع برق، قطع شبکه و حوادث ناگهانی و غیرقابل پیش‌بینی طبیعی و ...
حل اختلاف
این توافقنامه طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تنظیم شده است. هر گونه اختلاف راجع به آن از جمله انعقاد، اعتبار، تفسیر، فسخ، نقض و اجرای آن برای داوری به شورای انتظامی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان ارجاع می‌شود. نظر شورای انتظامی استان قطعی‌ و لازم‌الاجراست. شرط داوری حاضر موافقتنامه‌ای مستقل از قرارداد اصلی تلقی می‌شود و در هر حال قابل اجراست.
نمایندگی
شرکت دوازده پنجره پارسیان آوازه در هیچ نقطه‌ای از کشور نمایندگی ندارد و کلیه سرویس‌ها، تراکنش‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی شرکت واقع در استان یزد، شهر یزد، صفائیه، بلوار شهید قندی، نبش فرعی ۷ بهاران پردازش می‌شود. در صورت مشاهده هرگونه تخلف و سوء استفاده از سایت Enjaneb حق پیگرد قانونی برای شرکت دوازده پنجره پارسیان آوازه محفوظ می‌باشد.
عدم اعتبار جزیی توافقنامه
چنانچه هریک از شروط، تعهدات مصرح در این توافقنامه یا اجرای آنها به دلیل مغایرت با قوانین یا به موجب حکم مراجع ذیصلاح نامعتبر و غیرقابل اجرا باشد، این امر به معنای بی‌اعتباری سایر شروط و تعهدات نمی‌باشد. عدم اعمال هریک از مقررات این توافقنامه به منزله انصراف از حق اعمال و اجرای آن در آینده نخواهد بود.
مکاتبات
کلیه مکاتبات به صورت کتبی خواهد بود که از طرف شرکت دوازده پنجره پارسیان آوازه از طریق ایمیل به نشانی apply@enjaneb.com می‌باشد و مکاتبات کاربران نیز از طریق ایمیل ثبت شده ایشان در زمان ثبت نام خواهد بود.
Copyright © 1395 - 1397 Enjaneb.com | All rights reserved.
ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN